Strefa użytkownika

The future is now

Technologie przyszłości dostosowane do potrzeb rynku

Nasz zespół doskonale rozumie potrzeby ciągle zmieniającego się rynku reklamowego i dążenie do wprowadzania coraz skuteczniejszych przekazów. W związku z tym, naszym celem jest dostarczanie rozwiązań opartych o najnowsze technologie, umożliwiających jednocześnie, w przyjazny sposób, zarządzanie przesyłaniem i emisją informacji.

Zrównoważony rozwój to trend, który niewątpliwie zdominował w ostatnim czasie wszelkie decyzje biznesowe. Co za tym idzie, jest odpowiedzią na sygnały z rynku, dające jasny przekaz wzmocnienia nurtu technologii w zakresie opracowywania kampanii reklamowych.

Wierzymy, że połączenie innowacyjnych technologii z podejściem opartym na zrównoważonym rozwoju to klucz do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku reklamowym. Hologramy 3D stanowią przełomową technologię, która rewolucjonizuje reklamę i sposoby komunikacji z klientami. Dzięki swojej zdolności do tworzenia wrażeń trójwymiarowych w wysokiej jakości, hologramy 3D oferują nieograniczone możliwości w zakresie marketingu i promocji produktów oraz usług.

Ciekawym zastosowaniem hologramów 3D w reklamie jest tworzenie widowiskowych pokazów na żywo. Firmy mogą organizować wydarzenia promocyjne i konferencje prasowe, podczas których produkty i usługi są prezentowane jako efektowne hologramy 3D. To przyciąga uwagę mediów i potencjalnych klientów, co może znacząco zwiększyć świadomość i rozpoznawalność marki.

W tym wszystkim może pomóc nasza usługa abonamentowa Fabric. Jest to aplikacja do tworzenia kontentów reklamowych 3D, pozwalająca na adaptację gotowych szablonów, konwersję logotypów na trójwymiarowe. To wszystko umożliwia samodzielne przygotowanie akcji promocyjnych w odpowiedzi na potrzeby dotyczące bieżących lub przyszłych wydarzeń.

Nasz partner, kończy opracowywanie kolejnej wersji aplikacji, która będzie dostępna zarówno z polskim menu, jak i polskimi znakami.

The future is now

Dla profesjonalistów

Aplikacja 3D Magic, służy do zarządzania hologramami i jest dostarczana wraz z urządzeniami. Zawiera ona bibliotekę gotowych animacji, ale przede wszystkim służy do wgrywania posiadanych materiałów, zarówno na pojedyncze, jak i grupy hologramów (tzw ściany hologramowe). Poniższa animowana instrukcja dotyczy konfiguracji 3D Magic z posiadanymi urządzeniami.