O nas

The future is now

Welcome to the future of advertising

Holovsn to firma, która patrzy w przyszłość, jednocześnie stąpając twardo po gruncie rzeczywistości gospodarczej. Dlatego w naszej ofercie znajdują się rozwiązania nowoczesne, często bazujące na sztucznej inteligencji czy programowaniu maszynowym. Dobór partnerów, z którymi zawarliśmy alianse partnerskie, pozwolił zbudować unikatową ofertę narzędzi do wykorzystania w reklamie, zwiększając efektywność działania i wywierając pozytywny wpływ na wizerunek naszych dotychczasowych Klientów.

Jesteśmy dostawcą wyświetlaczy LED 3D w punktach sprzedaży opartych na innowacyjnej i niezwykle efektywnej technologii. Elektroniczne wyświetlacze mogą przedstawiać ruchome obrazy i wiadomości, które znacznie zwiększą sprzedaż i świadomość marki przy rekordowym zwrocie z inwestycji. Nasze zawieszone w próżni hologramy przyciągają wzrok i pobudzają wyobraźnię, a co najważniejsze, wywołują emocje, co jest pierwszym krokiem do sukcesu w biznesie.

The future is now

Interaktywne doznania na wyciągnięcie ręki

Mamy świadomość nieuniknionego, czyli cyfryzacji wszelkich dziedzin naszego życia – zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Widzimy ciągłą ewolucję otoczenia, w tym aplikacji wspomagających nasze działalności. Dostrzegamy sygnały sugerujące nie tyle odejście od tradycyjnych mediów reklamowych, co rozwój nowego sposobu komunikowania treści promocyjnych z zastosowaniem nowatorskich technologii, a nic lepiej nie przykuwa uwagi niż nasze wyświetlacze hologramowe 3D. Zarówno pojedyncze, jak i w grupach, stanowią nie tylko doskonałe narzędzie prezentacyjne, ale są bazą do tworzenia interakcji z obiektami na nich wyświetlanymi. To rozwiązanie będące technologią na miarę przyszłości dla sektora reklamowego.

Współpracujemy z partnerem, który obecnie dostarcza nam urządzenia hologramowe, postrzegane dotychczas jako niezwykle ekskluzywny i przez to niszowy rynek. Celem Holovsn jest danie każdemu przedsiębiorcy możliwości zareklamowania się i budowania rozpoznawalności marki, dzięki naszym urządzeniom. Niezależnie od tego czy prowadzisz małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni model i nauczymy Cię jego obsługi. To co kiedyś było zarezerwowane tylko dla wielkich korporacji, dziś, dzięki Holovsn może być atrakcyjnym i niespotykanym sposobem reklam produktów czy akcji promocyjnych każdej firmy.